Oljemålning av oidentifierad konstnär, 1800-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, porträtt av renässanskvinna, a tergo med påskrifter i krita, olja på duk 76 x 64 cm

Uppfodrad på duk, repor, färgbortfall

843066

2020-12-19