Okännd Konstnär oljemålning

Okännd Konstnär oljemålning
Okännd Konstnär oljemålning
Okännd Konstnär oljemålning
Okännd Konstnär oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal, kvinna med barn i famnen, osignerad, olja på duk, ca 74x93 cm

Viss krackelyr förekommer, oramad

843069

2020-11-27