Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA, ca 1930-/1940-tal, art deco, bonad björk, med skåp samt 2 lådor, flyttbart hyllplan, höjd ca 76, 120x27 cm
Nyckel finns
Bruksslitage, repor
843078
2020-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här