Kjell leander engström oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KJELL LEANDER ENGSTRÖM, fjällandskap med fors, signerad Kjell samt daterad -45, olja på duk, ca 80x70 cm

843089

2020-11-28