Helmer Osslund, Flickan i röd rosett

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HELMER OSSLUND (1866-1938): Flickan i röd rosett, signerad, olja på duk, höjd ca 37x35 cm.

843098

2020-11-22