Sidobord orientaliskt 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SIDOBORD, orientaliskt, 1900-tal, skuren dekor, höjd ca 62, 42x33 cm

Slitage

843107

2020-11-21