Opiumpipa

Opiumpipa
Opiumpipa
Opiumpipa
Opiumpipa
Opiumpipa
Opiumpipa
Opiumpipa
Opiumpipa
Opiumpipa
Opiumpipa
Opiumpipa
Opiumpipa

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OPIUMPIPA, tidigt 1900-tal, försilvrat brons, höjd ca 26 cm

Bruksslitage, bucklor

843109

2020-11-28