Olle Pettersson oljemålning

Olle Pettersson oljemålning
Olle Pettersson oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

OLLE PETTERSSON (Sverige, 1905-1991): komposition, olja på duk, signerad, 80 x 40 cm.

Zustandsbeschreibung

Ej uppspänd på spännram, enstaka krackelyr.

843110

2020-11-30