Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
OLLE PETTERSSON (Sverige, 1905-1991): komposition, olja på duk, signerad, 80 x 40 cm.
Zustandsbeschreibung
Ej uppspänd på spännram, enstaka krackelyr.
843110
2020-11-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner