Bertil Berg färglitografi

Bertil Berg färglitografi
Bertil Berg färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL BERG (född 1935): färglitografier, 2 st, bildyta ca 60x76 cm, signerade

843119

2020-11-28