Kaj Bernstone litografi

Kaj Bernstone litografi
Kaj Bernstone litografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAJ BERNSTONE (född 1946): Snickarverkstan, färglitografi, bildyta 50x55 cm, signerad och numrerad

843121

2020-11-28