Helmer Osslund oljemålning

Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning

Klubbat för:

6 800 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

HELMER OSSLUND (1866-1938): "Nipor vid Ångermanälven", signerad, olja på kartong, höjd ca 32x38 cm.

Zustandsbeschreibung

Skrapmärken, något färgbortfall

843122

2020-11-22