Klubbat för:
6 800 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
HELMER OSSLUND (1866-1938): "Nipor vid Ångermanälven", signerad, olja på kartong, höjd ca 32x38 cm.
Zustandsbeschreibung
Skrapmärken, något färgbortfall
843122
2020-11-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner