Berndt Wennström

 Berndt Wennström
 Berndt Wennström

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (f1945): figurer, färglitografi, signerad och numrerad B. Wennström, EA VIII/XXII, bildyta 42x59 cm

843123

2020-11-28