Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANGELO BROMBO, (1893-1962): Venedig, olja på duk 70x90 cm, signerad
Etikett a tergo: Florence Art Gallery
Smärre slitage
843124
2020-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här