Angelo Brombo

Angelo Brombo
Angelo Brombo
Angelo Brombo
Angelo Brombo
Angelo Brombo
Angelo Brombo

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANGELO BROMBO, (1893-1962): Venedig, olja på duk 70x90 cm, signerad

Etikett a tergo: Florence Art Gallery

Smärre slitage

843124

2020-11-28