Shiro Takagi

Shiro Takagi
Shiro Takagi
Shiro Takagi
Shiro Takagi

Klubbat för:

900 SEK

1 200 SEK

SHIRO TAKAGI, (1934-1998): Vintermotiv, färglitografi, 33x45 cm, signerad och numrerad

843128

2020-11-28