Lars Holm färglitografi

Lars Holm färglitografi
Lars Holm färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS HOLM (född 1956): Stockholmsmotiv, färglitografi, bildyta 42x58 cm,, signerad EA

843137

2020-11-28