Tekanna Kina 1700-tal Famille rose

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TEKANNA, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, höjd ca 11 cm

Nagg

843138

2020-11-25