Hattstockar
2020-11-26
843140
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SAMLING HATTSTOCKAR, 5 st, 1900-tal, trä, vissa justérbara, höjd ca 17-20 cm
Bruksslitage