Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SAMLING HATTSTOCKAR, 5 st, 1900-tal, trä, vissa justérbara, höjd ca 17-20 cm
Bruksslitage
843140
2020-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här