Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
12 000 SEK
MAREK ZYGA (Polen, född 1968): Mansfigur, skulptur, lergods, glaserad, signerad Zyga, längd 38, bredd 28, höjd ca. 50 cm
Bruksslitage
843146
2020-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här