Marek Zyga, skulptur

Marek Zyga, skulptur
Marek Zyga, skulptur
Marek Zyga, skulptur
Marek Zyga, skulptur
Marek Zyga, skulptur
Marek Zyga, skulptur
Marek Zyga, skulptur
Marek Zyga, skulptur
Marek Zyga, skulptur
Marek Zyga, skulptur
Marek Zyga, skulptur
Marek Zyga, skulptur
Marek Zyga, skulptur
Marek Zyga, skulptur

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

12 000 SEK

MAREK ZYGA (Polen, född 1968): Mansfigur, skulptur, lergods, glaserad, signerad Zyga, längd 38, bredd 28, höjd ca. 50 cm

Bruksslitage

843146

2020-11-27