Anna Sanesi Italien

Anna Sanesi Italien
Anna Sanesi Italien
Anna Sanesi Italien
Anna Sanesi Italien
Anna Sanesi Italien
Anna Sanesi Italien

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANNA SANESI, (född 1924): Hamnmotiv, olja på duk 96x65 cm, signerad

A tergo etikett, Galleria Tornabuoni, Italien,

Smärre slitage

843154

2020-11-28