Gino Bigiarini Italien

Gino Bigiarini Italien
Gino Bigiarini Italien
Gino Bigiarini Italien
Gino Bigiarini Italien
Gino Bigiarini Italien
Gino Bigiarini Italien
Gino Bigiarini Italien
Gino Bigiarini Italien

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GINO BIGIARINI, (född 1927): "Pesaggio" olja på duk ca 60x80 cm, signerad

Etikett a tergo Galleria Tornabuoni

Smärre slitage

843159

2020-11-28