Fåtölj 1940-tal

Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

FÅTÖLJ, 1940-tal, mahogny, randig klädsel, sitthöjd ca 40 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

843160

2020-11-24