Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
FÅTÖLJ, 1940-tal, mahogny, randig klädsel, sitthöjd ca 40 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
843160
2020-11-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner