Bordslampor 2 st

Bordslampor 2 st
Bordslampor 2 st
Bordslampor 2 st
Bordslampor 2 st
Bordslampor 2 st
Bordslampor 2 st
Bordslampor 2 st
Bordslampor 2 st

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing, tygskärm, ledad arm, märkt Sjömarkens Armatur AB, höjd inkl. skärm ca 48 cm

Ej funktionstestad, bruksslitage

843185

2020-11-28