Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
VERA NILSSON (1888-1979): "Blek flicka" olja på duk, signerad VN, daterad 1933, ca 53x57 cm
Ingår i temaauktion Kvinnliga konstnärer
Ytsmuts
843188
2020-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här