Vera Nilsson Blek flicka oljemålning

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

VERA NILSSON (1888-1979): "Blek flicka" olja på duk, signerad VN, daterad 1933, ca 53x57 cm

Ingår i temaauktion Kvinnliga konstnärer

Ytsmuts

843188

2020-12-06