Ikon
2020-11-29
843190
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
IKON, 1900-tal, triptyk, tempera på träpannåer, mått utfälld 28x30 cm
Krackelyr, något skev, torrsprickor