Ikon

Ikon
Ikon
Ikon
Ikon
Ikon
Ikon

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

IKON, 1900-tal, triptyk, tempera på träpannåer, mått utfälld 28x30 cm

Krackelyr, något skev, torrsprickor

843190

2020-11-29