Okänd konstnär

Okänd konstnär
Okänd konstnär

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OKÄND KONSTNÄR, modellstudie, akvarell, ej signerad, 32 x 26 cm.

Mindre skador, gulnad, ej examinerad ur ram.

843195

2020-11-29