Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1960/70-tal, benställning i krom, brun textilklädsel, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, nött klädsel

843196

2020-11-27