Nadezda Streltsova

Nadezda Streltsova
Nadezda Streltsova
Nadezda Streltsova
Nadezda Streltsova
Nadezda Streltsova
Nadezda Streltsova

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): "Ballerina", signerad Streltsova, olja på duk, daterad a tergo 2000, ca 85x56 cm, ej inramad

843209

2020-11-24