Soffbord från peru

Soffbord från peru
Soffbord från peru
Soffbord från peru
Soffbord från peru
Soffbord från peru
Soffbord från peru

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, peru, 1960-tal, läder med dekor av meanderbård samt figurer, höjd 45, 100x50 cm

Bruksslitage

843218

2020-11-29