Fåtölj Art deco

Fåtölj Art deco
Fåtölj Art deco
Fåtölj Art deco
Fåtölj Art deco
Fåtölj Art deco
Fåtölj Art deco
Fåtölj Art deco
Fåtölj Art deco
Fåtölj Art deco
Fåtölj Art deco

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, art deco, 1930-tal., betsat trä, röd textilklädsel, lös sittplymå, baksida i betsat trä, sitthöjd 44 cm

Mindre slitage

843222

2020-11-29