Anders Zorn etsning Frida

Anders Zorn etsning Frida
Anders Zorn etsning Frida
Anders Zorn etsning Frida
Anders Zorn etsning Frida
Anders Zorn etsning Frida
Anders Zorn etsning Frida

Klubbat för:

7 200 SEK

3 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Frida, 1914, signerad i blyerts samt i plåten Zorn och daterad 1914, etsning, 19,6x14,7 cm

843225

2020-11-22