Satsbord sengustaviansk stil

Satsbord sengustaviansk stil
Satsbord sengustaviansk stil
Satsbord sengustaviansk stil
Satsbord sengustaviansk stil
Satsbord sengustaviansk stil
Satsbord sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, fanérade i mahogny, listverk och fothylsor i mässing, det stora bordets mått höjd ca 52, 60x40 cm

Smärre ytskador o märken

843226

2020-11-22