Asko öronlappsfåtöljer

Asko öronlappsfåtöljer
Asko öronlappsfåtöljer
Asko öronlappsfåtöljer
Asko öronlappsfåtöljer
Asko öronlappsfåtöljer
Asko öronlappsfåtöljer
Asko öronlappsfåtöljer
Asko öronlappsfåtöljer

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ASKO, öronlappsfåtöljer, 1 par, 1900-talets slut, klädda i mörkblått skinn, sitthöjd ca 40 cm

Slitage

843234

2020-11-22