Salogsbord med barskåp

Salogsbord med barskåp
Salogsbord med barskåp
Salogsbord med barskåp
Salogsbord med barskåp
Salogsbord med barskåp
Salogsbord med barskåp
Salogsbord med barskåp
Salogsbord med barskåp

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALONGSBORD MED BARSKÅP, björk, Art Déco, 1930-tal, två dörrar, inredning med flaskställ, marmorskiva, höjd ca 62, diameter 70cm,, skivan med fuktfläckar

mindre slitage

843239

2020-11-29