Ett par spegellampetter

Ett par spegellampetter
Ett par spegellampetter
Ett par spegellampetter
Ett par spegellampetter

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAMPETTER, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets senare del, förgylld och skuren dekor, med medaljong föreställande Bellman, lamphållare i mässing, höjd 52 cm

En del av förgyllningen bortskavd

843240

2020-11-22