Ett par spegellampetter
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LAMPETTER, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets senare del, förgylld och skuren dekor, med medaljong föreställande Bellman, lamphållare i mässing, höjd 52 cm
En del av förgyllningen bortskavd
843240
2020-11-22