Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LAMPETTER, ett par, gustaviansk stil, 1900-talets senare del, förgylld och vitmålad skuren dekor med pärlbård, ljushållare i mässing, höjd 50 cm
843242
2020-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här