Joan Miro litografi

Joan Miro litografi
Joan Miro litografi

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOAN MIRO efter, komposition, signerad i trycket, numrerad 651/1000, färglitografi, bildmått 70x50 cm

Oramad, smärre reva i ovankant (1 cm), något gulnat blad

843244

2020-11-22