Klubbat för:
4 400 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
GUNNEL NYMAN, vas, "Musselglas", Notsjö klart glas med inneslutna luftbubblor samt underfång i gult, signerad samt daterad 1947, höjd ca 13 cm
Zustandsbeschreibung
Lättare slitage kring mynning
843245
2020-11-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner