Slagbord 1800-tal runt

Slagbord 1800-tal runt
Slagbord 1800-tal runt
Slagbord 1800-tal runt
Slagbord 1800-tal runt
Slagbord 1800-tal runt
Slagbord 1800-tal runt
Slagbord 1800-tal runt
Slagbord 1800-tal runt

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SLAGBORD, 1800-tal, runt, furu, underrede med originalmålning, diameter 140 cm

Åldersrelaterat slitage

843246

2020-11-22