Carl Eldh gipsskulptur

Carl Eldh gipsskulptur
Carl Eldh gipsskulptur
Carl Eldh gipsskulptur
Carl Eldh gipsskulptur
Carl Eldh gipsskulptur
Carl Eldh gipsskulptur
Carl Eldh gipsskulptur
Carl Eldh gipsskulptur
Carl Eldh gipsskulptur
Carl Eldh gipsskulptur

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL ELDH (1873-1954): skulptur, gips, "Ungdom", signerad i bottenplattan, höjd ca 42 cm

Tre armar knäckta, åldersrelaterat slitage, smärre repor

843252

2020-11-22