Arne Norell fåtölj med fotpall
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARNE NORELL, fåtölj med fotpall, Howardmodell, Norell Möbler, 2000-tal, stoppad stomme samt. sittplymå klädd i rött ylle, ben i bok, framtill på hjultrissor i mässing, sitthöjd ca 42 cm
Enl. uppgift inköpta på Ragnar Ahlqvist
Bruksslitage
843260
2020-11-22