Klubbat för:
6 200 SEK
5 000 SEK
SOFFA, 2-sits, 1970-tal, svart skinn, djuphäftad klädsel, fasta sittplymåer, stomme i palisander, längd ca 147, h 72 sitthöjd 44 cm
Cites intyg medföljer
smärre slitage
843264
2020-11-29