Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

6 200 SEK

5 000 SEK

SOFFA, 2-sits, 1970-tal, svart skinn, djuphäftad klädsel, fasta sittplymåer, stomme i palisander, längd ca 147, h 72 sitthöjd 44 cm
Cites intyg medföljer

smärre slitage

843264

2020-11-29