Malmsten, skrivbord, furu

Malmsten, skrivbord, furu
Malmsten, skrivbord, furu
Malmsten, skrivbord, furu
Malmsten, skrivbord, furu
Malmsten, skrivbord, furu
Malmsten, skrivbord, furu
Malmsten, skrivbord, furu
Malmsten, skrivbord, furu
Malmsten, skrivbord, furu
Malmsten, skrivbord, furu

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MALMSTEN, skrivbord, 1970-tal, furu, två lådor, rektangulär skiva, brännmärkt CM, höjd ca 76, 110x62 cm

nyckel saknas
smärre slitage

843268

2020-11-29