Stolar jugend 4 st

Stolar jugend 4 st
Stolar jugend 4 st
Stolar jugend 4 st
Stolar jugend 4 st
Stolar jugend 4 st
Stolar jugend 4 st
Stolar jugend 4 st
Stolar jugend 4 st
Stolar jugend 4 st
Stolar jugend 4 st

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st., 1900-talets början, jugend, ek, träskuren dekor, sitsar klädda i skinn, märkta Målilla möbelfabrik Rosenfors, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

843269

2020-11-29