Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
VASER, 2 st, 1900-talets början, majolika, sk. risgrynsdekor samt dekor i relief av rosor, höjd ca 14,5 cm
Krackelyr, kantnagg
843279
2020-11-29