Ljuskrona i barockstil
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSKRONA, barockstil, 1900-tal, stomme i mässing, olikformade prismor, 6 st ljushållare, 3 ljuspunkter, H ca 77 cm, diam ca 50 cm
Ej funktionstestad, smärre slitage, arm som håller 1 st prisma i mittsektionen är av - medföljer
843283
2020-11-29