Slagbord furu

Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGBORD, allmoge, 1900-talets första hälft, lackerad furu, höjd ca 73, 90x137 cm (utfällt)

Smärre slitage,

843284

2020-11-28